Duyuru: Yaz Kampanyası. Tüm ürünlerde Sepette %25 indirim fırsatını Kaçırmayın!!!

Teslimat Koşulları

Teslimat Koşulları

Türkiye’nin her yerine kargo ile gönderimiz vardır.

 

Taş Değirmenli Fırın Dağıtım Bölgeleri:

Taş Değirmenli Fırın İstanbul’un belirli bölgelerine kendi araçları ile dağıtım yapmaktadır.

İstanbul dışı sevkiyatlar için seçilen kargo şirketi ( MNG Kargo) kullanılmaktadır.

İstanbul içerisinde sevkiyatımız olan ilçeler: Beşiktaş, Taksim, Kağıthane, Şişli

 

Taş Değirmenli Fırın Teslimat Zamanı:

Teslimat süresi, siparişin seçildiği tarihte sabah 08:30’dan itibaren dağıtıma başlar, akşam en geç 18:00’a kadar teslim edilir. (iş adresleri belirtildiği taktirde 17:00’a kadar teslim edilir.)

Kargo ile teslimat istenilen siparişler, bir sonraki gün kargoya teslim edilmektedir. (Vermiş olduğunuz cep telefonunuza MNG Kargo tarafından SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Ürünümüz gıda olduğundan ötürü lütfen MNG kargo ile temasta olunuz.)

 

MNG Kargo Teslimat süresi:

0-600 km mesafeye kadar taşınacak gönderilerin minimum 1, maksimum 4 iş gününde müşteri adresine ulaştırılması hedeflenmektedir.

600-1200 km mesafe arası taşınacak gönderilerin minimum 2, maksimum 5 iş gününde müşteri adresine ulaştırılması hedeflenmektedir.

Kötü hava koşulları ve beklenmedik trafik sıkışıklıkları söz konusu olduğunda, seçmiş olduğunuz teslimat sürelerini ertelemek veya askıya almak durumunda kalabiliriz. Bir erteleme yapılırsa, müşteri hizmetleri temsilcimiz teslimat konusunda tarafınızı bilgilendirmek için telefon veya e-posta yoluyla size ulaşacaktır.


Sadece Pazar günleri teslimat yapılamamaktadır.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır